Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Mrągowie bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku & Budowa Roku XXI w.”. Spółka do konkursu zgłosiła zmodernizowane w 2019 roku obiekty: główną przepompownię ścieków PG oraz stację uzdatniania wody. 

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad dwudziestoletnią tradycję. Co roku prezentowane są najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też izby, powiaty, urzędy miasta, instytucje  i deweloperzy.

ZWiK Spółka z o.o. w Mrągowie zgłosił do konkursu dwa obiekty, które zostały zmodernizowane w 2019 roku: Główną przepompownię ścieków oraz Stację uzdatniania wody.

Każdego dnia można oddać jeden cenny głos. Głosować można do 11 maja 2020 roku.

Linki do głosowania:

Główna przepompownię ścieków

Stację uzdatniania wody

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, patronat nad konkursem sprawują: Minister Edukacji Narodowej, przewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu RP, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

źródło: UM w Mrągowie

Słowa kluczowe:
Mrągowo konkurs ZWIK 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij