Niedawno odbyła się premiera nowego utworu i zarazem teledysku zespołu Babsztyl pt, „Taki kraj”. Tym samym muzycy po raz pierwszy zaprezentowali publicznie nowego członka zespołu, którym jest znany z mrągowskiego podwórka muzycznego – Mariusz Garnowski.

Mariusz Garnowski od niedawna rozpoczął współpracę z zespołem Babsztyl oraz Cezarym Makiewiczem. Ma zastąpić Pawła Szostakiewicza. – Wciąż się poznajemy i próbujemy wspólnie grać. Oba zespoły mają w swoim dorobku sporo płyt i dziesiątki piosenek. Muszę to wszystko opracować. Muzyka, którą tworzą i wykonują Cezary i Zbyszek (Hofman – przyp. red.)  jest mi bliska, ponieważ gram i piszę podobne utwory. Czas pokaże co z tego wyniknie – opisuje współpracę mrągowski muzyk.

Babsztyl to polska legenda muzyki grającą mieszankę country, folku, popu i rocka. Przypomnijmy, że jubileuszowy album zespołu Babsztyl “Życie to cud” został uznany za Album Roku 2018 w prestiżowym plebiscycie “Dyliżanse”, a lider Zbigniew Hofman w kategorii wokalista zdobył tytuł Wokalisty Roku 2018.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij