Niedawno odbyła się premiera nowego utworu i zarazem teledysku zespołu Babsztyl pt, „Taki kraj”. Tym samym muzycy po raz pierwszy zaprezentowali publicznie nowego członka zespołu, którym jest znany z mrągowskiego podwórka muzycznego – Mariusz Garnowski.

Mariusz Garnowski od niedawna rozpoczął współpracę z zespołem Babsztyl oraz Cezarym Makiewiczem. Ma zastąpić Pawła Szostakiewicza. – Wciąż się poznajemy i próbujemy wspólnie grać. Oba zespoły mają w swoim dorobku sporo płyt i dziesiątki piosenek. Muszę to wszystko opracować. Muzyka, którą tworzą i wykonują Cezary i Zbyszek (Hofman – przyp. red.)  jest mi bliska, ponieważ gram i piszę podobne utwory. Czas pokaże co z tego wyniknie – opisuje współpracę mrągowski muzyk.

Babsztyl to polska legenda muzyki grającą mieszankę country, folku, popu i rocka. Przypomnijmy, że jubileuszowy album zespołu Babsztyl “Życie to cud” został uznany za Album Roku 2018 w prestiżowym plebiscycie “Dyliżanse”, a lider Zbigniew Hofman w kategorii wokalista zdobył tytuł Wokalisty Roku 2018.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij