Prawie 200 żeglarzy wzięło udział w Mistrzostwach Bazy Mrągowo, które odbyły się w dniach 11-13 października na mrągowskim jeziorze Czos.

Zawody były rozgrywane w następujących klasach: Optimist, L'equipe, 420, Techno 293, RSX oraz jachty. Mistrzostwa Bazy Mrągowo to jedyna impreza żeglarska w kraju, w której, obok rozpoczynających swoją przygodę ze sportem sześciolatków, żeglują utytułowani zawodnicy, startujący w mistrzostwach świata i Europy.

Optimist open

1. Maciej Szawkowski, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 10,0 1 4 5 (ufd)

2. Weronika Grala, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4

3. Tomasz Zadora, Mężczyzna 2007, UKS Żegluj Lublin 16,0 11 3 2 (16)

10. Eryk Majewski, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 24,0 3 17 4 (19)

13. Daniel Łachacz, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 35,0 6 18 11 (27)

29. Oliwia Kaczyńska, Kobieta 2008, KS BAZA Mrągowo 80,0 27 25 28 (31)

30. Julia Płocharczyk, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 83,0 35 31 (37) 17

38. Jakub Jabłoński, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 101,0 (44) 32 39 30

41. Matylda Rodziewicz, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 105,0 20 40 45 (46)

….

47. Igor Murach, Mężczyzna 2009, KS BAZA Mrągowo 130,0 46 43 (48) 41

53. Karol Cesarski, Mężczyzna 2007, KS BAZA Mrągowo 145,0 49 46 (52) 50

 

Optimist dziewczęta

1. Weronika Grala, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4

2. Milena Siczek, Kobieta 2005, UKS Żegluj Lublin 18,0 (12) 5 10 3

3. Lidia Łukasik, Kobieta 2007, UKS Żegluj Lublin 19,0 8 8 3 (12)

9. Oliwia Kaczyńska, Kobieta 2008, KS BAZA Mrągowo 80,0 27 25 28 (31)

10. Julia Płocharczyk, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 83,0 35 31 (37) 17

13. Matylda Rodziewicz, Kobieta 2009, KS BAZA Mrągowo 105,0 20 40 45 (46)

 

Optimist chłopcy

1. Maciej Szawkowski, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 10,0 1 4 5 (ufd)

2. Tomasz Zadora, Mężczyzna 2007, UKS Żegluj Lublin 16,0 11 3 2 (16)

3. Mikita Martonchyk, Mężczyzna 2008, Sdushor Minsk 16,0 5 2 9 (22)

7. Eryk Majewski, Mężczyzna,2008, KS BAZA Mrągowo 24,0 3 17 4 (19)

9. Daniel Łachacz, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 35,0 6 18 11 (27)

26. Jakub Jabłoński, Mężczyzna 2008, KS BAZA Mrągowo 101,0 (44) 32 39 30

32. Igor Murach, Mężczyzna 2009, KS BAZA Mrągowo 130,0 46 43 (48) 41

35. Karol Cesarski, Mężczyzna 2007, KS BAZA Mrągowo 145,0 49 46 (52) 50

 

Optimist do lat 9

1. Weronika Grala, Kobieta 2010, Giżycka Grupa Regatowa 12,0 7 (11) 1 4

2. Szymon Budzisz, Mężczyzna 2010, Nauticus YC Olsztyn 73,0 26 33 (40) 14

3. Mikołaj Łukasik, Mężczyzna 2010, UKS Żegluj Lublin 83,0 30 (39) 30 23

 

Klasa L'Equipe

1. Jakub Częczek, Mężczyzna 2006, Jakub Wąsikowski, Nauticus YC Olsztyn 6,0 1 (2) 1 1 1 1 1

2. Malwina Podsiad, Kobieta 2006, Hanna Kuliś, KS BAZA Mrągowa 16,0 2 (ufd) 2 2 2 2 6

3. Mikołaj Wojciechowski Mężczyzna2006, Wojciech Kwaśny, OKŻ Olsztyn 29,0 4 3 3 6 10 (11) 3

5. Hubert Bałdyga, Mężczyzna2005, Jakub Aranin, KS BAZA Mrągowa 35,0 5 1 8 4 (dnf) 4 13

7. Antoni Kuźmiński, Mężczyzna,2006, Zuzanna Maliniewicz, KS BAZA Mrągowa 39,0 7 8 (dns) 5 4 7 8

 

Klasa 420 open

1. Patryk Kosmalski, Mężczyzna 2003, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 6,0 (4) 1 1 1 1 1 1

2. Zofia Korsak, Kobieta 2002, Karolina Cendrowska, MKS DWÓJKA Warszawa 13,0 2 2 2 2 3 2 (7)

3. Ludwik Grzelak, Mężczyzna 2003, Marcel Montrymowicz, OKŻ Olsztyn 25,0 3 6 7 4 2 3 (11)

5. Amelia Linowska, Kobieta 2003, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 28,0 6 7 4 3 (bfd) 6 2

7. Mateusz Buło, Mężczyzna 2005 Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 45,0 7 8 9 6 (bfd) 10 5

13. Radosław Parzych, Mężczyzna 2005, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 76,0 16 12 10 (19) 9 12 17

 

Klasa 420 chłopcy

1. Patryk Kosmalski, Mężczyzna 2003, Tomasz Lewandowski, CHKŻ Chojnice/OKŻ Olsztyn 6,0 (4) 1 1 1 1 1 1

2. Ludwik Grzelak, Mężczyzna 2003, Marcel Montrymowicz, OKŻ Olsztyn 25,0 3 6 7 4 2 3 (11)

3. Mikołaj Merkler, Mężczyzna 2004, Jakub Kamiński, Giżycka Grupa Regatowa 27,0 1 3 6 8 5 4 (12)

5. Mateusz Buło, Mężczyzna 2005, Kamil Jankowski, KS BAZA Mrągowo 45,0 7 8 9 6 (bfd) 10 5

9. Radosław Parzych, Mężczyzna 2005, Grzegorz Sitarek, KS BAZA Mrągowo 76,0 16 12 10 (19) 9 12 17

 

Klasa 420 dziewczęta

1. Zofia Korsak, Kobieta 2002, Karolina Cendrowska, MKS DWÓJKA Warszawa 13,0 2 2 2 2 3 2 (7)

2. Amelia Linowska, Kobieta 2003, Julia Chmiel, KS BAZA Mrągowo 28,0 6 7 4 3 (bfd) 6 2

3. Pola Dzik, Kobieta 2004, Iga Wielczyk, YKP Gdynia 48,0 11 4 8 9 (bfd) 8 8

 

Klasa RS:X

1. Dawid Litwinek 2001 M RS:X 9,5 BAZA MRĄGOWO

2. Krzysztof Leński 2002 M RS:X 8,5 BAZA MRĄGOWO

3.(1) Wiktoria Giec 2006 K RS:X 8,5 YKP WARSZAWA

6. Adam Klecan 2005 M RS:X 8,5 BAZA MRĄGOWO

7. Jan Pasiuk 2002 M RS:X 8,5 BAZA MRĄGOWO

8. Michał Lis 2004 M RS:X 8,5 BAZA MRĄGOWO

 

Techno 4.0

1. Jakub Guźlecki 2007 M CŻ SZCZECIN

2. Ryszard Zemfler 2007 M GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

3. Olaf Podbielski 2008 M SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

14.(5) Ewa Myszka 2009 K BAZA MRĄGOWO

17.(8) Hanna Urbanowicz 2007 K BAZA MRĄGOWO

 

Techno open

1. Oliwia Chomka 2004 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

2. Bartosz Ruszczyk 2004 M TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

3. Jan Sroczyński 2006 M TECHNO 6,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

5. Wiktor Kocenko 2005 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

14. Dawid Siwicki 2006 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

18. Marta Majewska 2005 K TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

19. Ciołek Adam 2006 M TECHNO 5,8 BAZA MRĄGOWO

21. Natalia Orłowska 2006 K TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO

24. Jan Rodziewicz 2008 M TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO

29. Nadia Kulik 2005 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

 

Techno 7.8

1. (1) Oliwia Chomka 2004 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

2. Bartosz Ruszczyk 2004 M TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

3. Leon Sroczyński 2003 M TECHNO 7,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

5.(2) Nadia Kulik 2005 K TECHNO 7,8 BAZA MRĄGOWO

 

Techno 6.8

1. Jan Sroczyński 2006 M TECHNO 6,8 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI

2. Wiktor Kocenko 2005 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

3. IGOR WÓJCIK 2OO6 M TECHNO 6,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

5. Dawid Siwicki 2006 M TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

6.(1) Marta Majewska 2005 K TECHNO 6,8 BAZA MRĄGOWO

 

Techno 5.8

1. Rudowicz Maria 2008 K TECHNO 5,8 UJKS SZTURWAŁ KALISZ

2. Krzysztof Laszewski 2007 M TECHNO 5,8 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT

3.(1) Maja Cituk 2007 K TECHNO 5.8 GIŻYCKA GRUPA REGATOWA

9. Ciołek Adam 2006 M TECHNO 5,8 BAZA MRĄGOWO

11.(4) Natalia Orłowska 2006 K TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO

14. Jan Rodziewicz 2008 M TECHNO 5.8 BAZA MRĄGOWO


Pełne wyniki regat


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij